Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticilerinden biri olan TOKİ düşük fiyatlarla dar gelirli ailelerin de konut sahibi olmalarını sağlamaya devam ediyor. Bayrama özel olarak son de

TOKİ’den Kaçırılmaması Gereken Bayram Fırsatları 
Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticilerinden biri olan TOKİ düşük fiyatlarla dar gelirli ailelerin de konut sahibi olmalarını sağlamaya devam ediyor. Bayrama özel olarak son derece özel fırsatlar sunan TOKİ sadece 79 bin lira ödeyerek ev sahibi, 35 bin lira ödeyerek ise işyeri sahibi olmanıza olanak sağlıyor. 

Müzayede 15 Ağustos’ta Gerçekleşecek
Sunulan düşük fiyat avantajlarından yararlanmak isteyen kişilerin 15 Ağustos 2017 tarihinde Toplu Konut İdaresi’sin Bilkent’te yer alan müzayede salonunda olması ya da İstanbul Şişli’de bulunan Radisson Blu Hotel’de bulunmaları gerekiyor. Açık arttırma usulü ile satışa sunulacak olan taşınmazlar için müzayedenin başlangıç saati ise 13.30 olarak belirlenmiş durumda. Konutlar için başlangıç fiyatı olarak 79 bin lira sınırı uygulanırken işyerleri için ise 35 bin liralık başlangıç fiyatı açıklanmış durumda. 
Yüzde 25 Peşinat, 120 Ay Vade
Müzayedeye katılarak satın alım gerçekleştiren kişiler için peşin ödeme seçeneklerinin yanı sıra talep etmeleri durumunda sadece tutarın yüzde 25’ini peşin ödeyerek kalan tutarı 120 ay vade ile ödeme seçenekleri de sunulacak. Adana, Afyon, Çorum, Gaziantep, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Sivas ve Trabzon illerinde bulunan taşınmazlardan alan kişiler için ise peşinat oranı yüzde 12 seviyesine çekilirken vade süresi de 180 aya çıkarılacak. Konut ve işyerlerinin yanı sıra aynı zamanda TOKİ 2 adette alışveriş merkezini satışa sunacak. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.