TOKİ Ucuz Konut Müjdesi Verdi!

Türkiye’de ucuz konut satın almak isteyen kişilerin en büyük umudu olan TOKİ alt gelir grubu konut projeleri ile düşük fiyatlarla konut satıyor. Uzun vadelerle aylık ödemeleri düşüren TOKİ aynı zamanda düşük peşinat tutarı ile de fark yaratıyor. Kurum şu anda 3 bin 500 adet konutu sadece 10 bin liradan başlayan peşinat ve 55 bin 681 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

TOKİ’den Ev Nasıl Alınır?

Aralarında Rize’den Ankara’ya, Adana’dan Van’a, Siirt’ten Çankırı’ya kadar farklı 26 şehirde yer alan 80’den fazla konut projesi ile TOKİ 3 bin 500 adet konut için satışlarını tüm hızı ile sürdürüyor. TOKİ ‘den konut satın almak isteyen kişilerin başvurularını ise Halkbank ya da Ziraat Bankası üzerinden yapması gerekiyor. Hangi bankanın kullanılacağı ve TOKİ başvuru tarihleri kurumun kendi internet sitesi üzerinden yayımlanan TOKİ konut satış ilanları ile duyuruluyor.

Sadece 10 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olabilirsiniz…

TOKİ ‘den ev satın almak isteyen kişilere kurumun sunduğu en büyük avantajlardan biride peşinat tutarının son derece düşük tutulması olarak öne çıkıyor. Ev satın almak isteyen kişilere yönelik olarak satışları devam eden 3 bin 500 konut için sadece 10 bin liradan başlayan peşinatlarla ev sahibi olunmasına olanak sağlanıyor. Alt gelir grubu konutlar kura yöntemi ile satışa sunulurken üst gelir grubu ya da elde kalan konutlar için başvuru önceliğine göre de konut satışı yapılabiliyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz