TOKİ’nin Ankara Kahramankazanda 15 Milyon TL’lik Projesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından gerçekleştirilecek olan Ankara Kahramankazan projesinin 15 milyon 30 bin TL civarında bir maliyetinin olması bekleniyor. Projenin ihalesi 22 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

Projede 334 Konut İnşa Edilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilecek olan konut projesi, Ankara Kahramankazan’a bağlı olan Atatürk Mahallesi’nde 2684, 2685 ve 2686 adaları kapsayacak olup, 334 daireden oluşacak. Projenin 16 aylık bir sürede tamamlanması bekleniyor. Ankara Kahramankazan projesi 38 bin 690 metrekarelik alanda bulunacak ve 15 milyon 30 bin TL’ye mal olacak.

Proje İhalesi 22 Haziran’da

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Kahramankazan İlçesi, Atatürk Mahallesi 334 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 22 Haziran 2017 tarihinde saat 14:00’da gerçekleşecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz