TOKİ’nin 21 Mart 2019’da başlamış olan indirim kampanyasının bitmesine son 10 gün kaldı. Kampanya boyunca borcunu erkenden ödeyecek olanlara yüzde 22 indirim uygulanacak. İşte detaylar…

TOKİ tarafınca erken borç ödemek ve tapusunu almak isteyenler için hem konut hemde işyeri sahiplerine yönelik yüzde 22 bir indirim uygulanacak. Milyonları ilgilendiren bu kampanya ise 19 Nisan’da son buluyor. TOKİ’nin bu yıl peşin ödemelere sunduğu yüzde 22 oranında yapılan indirimin 210 bin konut ile işyeri alıcısının faydalanacağı bekleniyor.

Tamamını ödemeseniz bile yüzde 22 indirim!

TOKİ’nin yüzde 22 indirim uygulaması için tamamen borcunuzu kapatmasanız bile indirim hakkına sahip olabiliyorsunuz. Borç bakiyesinin %25 ve üzerini peşin öderseniz eğer yüzde 22 oranında indirimden faydalanabilirsiniz.

Son 10 gün kaldı!

TOKİ’nin sunmuş olduğu bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız eğer hemen Ziraat veya Halk Bankasına başvuru yapmanız gerekmekte. Son başvuru günü ise 19 Nisan 2019 olarak belirtildi.

600 milyon liralık borç ödemesi yapıldı!

TOKİ’nin geçtiğimiz yıl vatandaşlara sunduğu yüzde 24 indirim uygulaması ise 13 binden fazla kişi bu kampanyadan yararlanmış ve geçtiğimiz yıl 600 milyon TL borç ödenmişti.

Sizlerde bu kampanyadan faydalanmak isterseniz eğer, hemen Ziraat ve Halk Bankası’na başvuru yapabilir ve 19 Nisan’a kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz