Topkapı Habibler tramvayı aktarma noktaları neresi? Topkapı istasyonu ile Vatan istasyonu ve Şehitlik istasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Şehitlik istasyonu en kısa süren yolculuk diyebiliriz. İşte detaylar…

Topkapı Habibler tramvayı aktarma noktaları hakkında!

1 Topkapı istasyonu

T4 Topkapı Habibler hattından T1 bağcılar – Kabataş Tramvay hattı için aktarma yapılan istasyon bu istasyon oluyor. Bu iki hat arası 200 metrelik bir mesafe bulunuyor. 5 dakika sürmekte olan aktarmanın yanı sıra, 300 metre mesafede olan Metrobüs hattı içinde aktarma yapılmaktadır.

2. Vatan istasyonu

T4 Topkapı Habibler Tramvay hattı M1 Aksaray – Havalimanı Metro hattı için yapılan aktarma istasyonudur. Bu iki hat için 400 metrelik bir mesafe yer alıyor. 5 dakika süren yolculuk sonrası metroya aktarım mümkün.

3. Şehitlik istasyonu

Şehitlik istasyonu ise T4 hattından Metrobüs hattına geçişin en yakın olan istasyonudur. İki hat arasında olan mesafe en düşük 300 metre civarında oluyor. 3 dakika süren yolculuk sonrası metrobüse ulaşmanız mümkün.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz