Topkapı, Yatırımcıların Gözbebeği

Fabrika arazilerinin boşlaması, konut, ofis ve alışveriş merkezi gibi projeleri ile adını duyuran Topkapı, gayrimenkul geliştirici firmalarının ve yatırımcıların gözbebeği haline geldi.

Şehrin Merkezinde

Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Fatih ilçelerinin tam ortasında kalan Topkapı, ulaşım imkanlarının avantajlı olması ile dikkat çekiyor. Tüm ana arterlere yakın olması, metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olması, Esenler Otogarı, suriçindeki tarihi semtlere ve Zeytinburnu sahiline çok yakın olması Topkapı’nın avantajları arasında yer alıyor.

Sur Yapı’nın Hedefinin Son Adımı

İnşaat sektörünün farklı alanlarında tam 127 proje hayata geçiren Sur Yapı, ‘Her Semte Bir Proje’ hedefinin son adımını Topkapı’da atıyor. Deniz, İstanbul Surları ve tarihi yarımada gibi birçok manzaraya sahip olan Topkapı Evleri satışa sunuldu. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, 2017 yılının beşinci projesinin Topkapı’nın en önemli bölgesinde satışa sunulduğunu belirtti.

Yıldız Projeler

Topkapı’nın yıldız projeleri şu şekilde sıralanıyor;

– Kiptaş – Merkez Evleri
– Nef & İş GYO – İnİstanbul
– Nef 12 – Nef 13
– Fer Yapı – Parima
– Avrupa Konutları Kale 1 – 2
– Beyaz İnşaat (Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1, Beyaz Rezidans 2, Beyaz Plaza)
– Beyaz İnşaat– Beyaz Park (2016)
– Yeşil GYO – Yeşil Plaza ve konut projeleri
– Akzirve Gayrimenkul’ün Ambarlı projesi

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz