Tuba Büyüküstün Emlak Yatırımı Yapmaya Devam Ediyor

Daha öncede gerçekleştirdiği emlak yatırımları ile adından oldukça fazla söz ettiren Tuba Büyüküstün’ün adı yeni bir emlak yatırımı haberi ile magazin gündemine taşındı. Son dönemde adı sık sık kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak ile boşanacağı haberleri ile magazinde yer alan Büyüküstün’ün uzun süredir İstanbul’dan uzaklaşmak için uygun bir yer aradığı ve bu nedenle Sapanca’dan villa aradığı iddia edildi.

Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ile beraber rol aldığı ve o dönemde izlenme rekorları kıran “Kara Para Aşk” dizisinin çekimleri esnasında Sapanca’da yer alan Tuba Büyüküstün’ün Sapanca’nın doğal dokusuna hayran kaldığı ve kafasını dinlemek için kendisine burada villa almak istediği öğrenildi. Konu ile ilgili olarak bölgede yer alan güvenilir emlakçılar ile iletişime geçtiği ve şimdiden kendisine birkaç villa belirlediği iddia edilen Büyüküstün’ün önceliğinin villanın çocukları için de uygun olması ve sakin bir bölgede bulunması olduğu belirtiliyor.

Duru güzelliği ile sadece Türkiye’de değil pek çok Orta Doğu ülkesinde de star olmayı başaran ve şimdiye kadar rol aldığı her projenin izlenme rekorları kırdığı Tuba Büyüküstün kazandığı paraları genelde emlak yatırım yaparak değerlendirmeyi tercih ediyor. Daha öncede yatırım tercihleri ile basında sıklıkla yer alan Tuba Büyüküstün sürdüğü sakin hayat nedeni ile genelde magazin basınında zaten sadece bu tip haberlerle yer alıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz