Türkiye Varlık Fonuna Devredilen Oteller ve Restoranlar Hangileri?

Yapılan devir işlemlerinin ardından tüm gözler Türkiye Varlık Fonu’na çevrilirken özellikle de devri gerçekleştirilen 2 milyon metrekarelik taşınmaz devri büyük merak uyandırdı. Peki, varlık fonuna devredilen oteller ve restoranlar hangileri?

Antalya’da Devredilen Otel ve Taşınmazlar

Antalya Konyaaltı ilçesinde yer alan Özkaymak Falez ile Rixos Otel, Lara ve Kundu ilçelerinde yer alan Fame, Limak Limra, Royal Wings, Concorde Delphin, Fame ve Liberty öne çıkıyor. Yine Kemer bölgesinde yer alan Queen Park, Simena-Sun, Fantasia, Labada, Grand Miramor, Arma Leo, Limak Limra, Manavgat bölgesinde yer alan Miramare Beach, Alba Royal, Defne Garden,  Sunwing Resort, Cesars Resort yer aldı.

Aydın’da Devredilen Otel ve Taşınmazlar

The Grand Blue, Double Tree By Hilton, Aqua Adaland Park ve Aquasis DeLuxe Resort ile Pine Bay fona devredilen alanlar arasında yer alıyor.

Muğla’da Devredilen Otel ve Taşınmazlar

Üzerine Fokus Turizm’in sahip olduğu The Blue Bosphorus Otelin yer aldığı Muğla’nın ilçesi olan Bodrum Gündoğan bölgesinde yer alan büyük arsa da fona devredildi.

İzmir’de Devredilen Otel ve Taşınmazlar

İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alan kamp alanı, Efes Sürmeli Otel, Richmond Otel ve Aquapark yer aldı.

Isparta’da Devredilen Otel ve Taşınmazlar

Üzerinde yer alan oteli de kapsayan Davraz Kayak Merkezi Kompleksi varlık fonuna devredildi.

Kayseri’de Devredilen Otel ve Taşınmazlar

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan Ace Otel varlık fonuna devredildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz