Türkiye’de 300 bin TL’nin Altında Ev Olan Şehirler

 

Ev sahibi olmak herkesin hayalleri arasında yer almakta olup, yüksek kiralardan çıkarak kendi evlerine oturmak için insanlar çeşitli yöntemler denemektedir. Özellikle son zamanlarda kredi yöntemi ile ev almak yaygınlaşmış olup, bu sefer de ev fiyatları yükselmiş ve ödemede zorluklar görülmektedir. Bunun için de insanlar ev sahibi olmak için öncelikle iyi bir yerden ucuz ev almak istemektedir. Genellikle yapılan ve satılan evler 300 bin TL üzerinde yer almakta olup, bu durum ise kişileri zora sokmaktadır. Peki, Türkiye’de 300 bin TL altında ev olan şehirler hangileridir konusunda sizin daha uyguna ev sahibi olmanız gereken illeri keşfettik.

300 bin TL Altında Ev Olan Şehirler

 

  • Ankara

Başkentimiz olan Ankara aslında Türkiye ortalamasına göre evleri içerisinde barındırmakta olup, her bütçeye göre ev olduğu gibi 300 bin TL altında ev de barındırmaktadır. Keçiören, Çankaya, Sincan ve Etimesgut gibi bölgelerde 1+1’den 4+1’e kadar 300 bin TL altında evler bulundurmaktadır.

  • Balıkesir

Tatil bölgeleri arasında yer alan Balıkesir’de uygun fiyatlı evleri içerisinde barındırmakta olup, Edremit, Ayvalık ve Karesi gibi bölgeler de uygun fiyatlı evler bulabilirsiniz.

  • Çorum

Çorum merkezin de oldukça uygun evler bulunmakta olup, genel bir aileye hitap eden 3+1 evlerin 150 bin TL ile 250 bin TL olduğu görülmektedir. Bunun için 300 bin TL altında olan evler bu ilde de rahatlıkla görülmektedir.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz