Bilkent Şehir Hastanesi Açılışı İçin Geri Sayım Başladı!

 

Şehir Hastanelerine bir yenisi eklenmesi konusunda çalışmaların devam ettiği ve bu yönde hizmete girmek için geri sayıma giren Bilkent Şehir Hastanesi, Ankara’da açılacak olup, bu hastane üzerinde 13 bin çalışan ile birlikte günde 100 bin hastaya hizmet vermesi hedeflenmektedir. Bilkent Şehir Hastanesi açılışı için ise geri sayıma girmiş bulunmaktadır.

 

CCN Holding’in Başkanı Murat Çeçen’in Röportajı

 

CCN Holding’in Başkanı Murat Çeçen, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj sonucunda hastaneye ilişkin bilgiler paylaşmış olup, hastane hakkında 13 bin çalışan olacağı ve bu çalışanların günde 100 bin hastaya derman olacağını bildirdi. Aynı zaman da Çeçen, yüzde yüz yerli olduklarını belirtirken kesinlikle yabancı bir ortak ile çalışmadık diyerek Sayın Cumhurbaşkanımızın hayalini gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz dedi.

 

Bilkent Ankara Şehir Hastanesi Aralık Ayında Açılıyor!

 

Türkiye’nin en büyük şehir hastanesi olarak bilinecek olan Bilkent Ankara Şehir Hastanesi, yapılan açıklamalarda Aralık ayında açılması planlanmış olup, bu açılışı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yapması beklenmektedir. CCN Holding’in Başkanı Murat Çeçen, röportajı sırasında ekonomik koşullara da değinmiş olup, olumsuz olan finansman koşullarına rağmen hem Bilkent Şehir Hastanesi hem de Mersin Hastanesini bitirdiklerini ve başarılı bir şekilde tamamladıklarını belirtti. Bilkent Şehir Hastanesi ilk olarak hesaplalar da 1.2 milyar Euro’ya maal olacağı belirtilmiş olup, fakat hastane 1.3 milyar Euro’ya maal olmuştur.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz