Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan binaların dış cephe boyası milli takım; Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Kocaelispor renklerinden oluşuyor. Sitenin bu renkleri büyük bir ilgi görüyor. Kiracılar değil ev sahipleri tuttukları takıma göre ev seçiminde bulunabiliyor. Taraftar evleri diye bilinen bu evler toplam, 97 daire ve 6 bloktan oluşmaktadır. Sitenin 2015 yılında yapıldığını da belirtelim. Site dışarıdan da büyük bir ilgi görüyor ve taraftar renkleri fazlasıyla beğeniliyor. Sitede oturmak için yoğun bir talep olduğunu da belirtelim.

Müteahhit Metin Torunoğulları, AA muhabirine yaptığı açıklamada ise bu proje hakkında; “Spor terörü nedeniyle bir slogan geliştirmek istedim ve insanların, taraftarların bir arada yaşamasını istedim. ‘Biz birlikte oturmayı öğrendik, siz de birlikte seyretmeyi öğrenin’ diye slogan geliştirdim ve böyle bir taraftar sitesi yapmak istedim. 6 bloktan oluşuyor. Kocaelispor, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş ve milli takım olmak üzere. Bu takımların bütün maçlarını bina sakinleri beraber izliyorlar. Burada oturan bina sakinleri, tuttukları takımların renkleri taşıyan binalardan daire aldılar ama kiracılar için fark etmiyor. Boş olan daireyi tutuyorlar.” mesajını verdi.

Sitede yaşayan ve site yöneticisi olan Erol Dağcı 2015 Ağustos ayında dairesini teslim aldı ve “Taraftar sitesi adını almasının nedeni ise bütün takımların taraftarlarının kaynaşması. Sitenin bahçesinde futbol sohbetleri güzel bir ortam oluşturuyor. Sitemize çok talep var. Oturmak isteyen kiralamak isteyen, satın almak isteyen oluyor.” şeklinde konuştu.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz