Ünlülerde Konut Yatırımı Dikkatleri Çekti!

 

Konutta indirim söz konusu olması nedeni ile ünlüler kazançlarını değerlendirmek amacı ile konuta yatırım yaptığı gündeme gelirken, bu aralar ünlülerin ev konusunda oldukça ilgi gösterdiği dikkatleri çekti. Eylül ayında konuta yatırım yapan ünlüler merak konusu olunca bizde sizler için araştırmalar yaptık. Buna göre ise hangi ünlü Eylül ayı için ev yatırımı yaptı inceleyelim.

Eylül Ayında Konut Yatırımı Yapan Ünlüler

 

  • Merve Özbey- Çekmeköy ve Pendik

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, 1milyon TL konut yatırımı yapan ünlüler arasında yer almakta olup, Eylül ayında Pendik ve Çekmeköy semtlerinden daire satın aldı. Bu dairleri ise yatırım amacı ile aldığı gözlemlendi.

  • Gökçe Bahadır- Suadiye

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde muhteşem bir rol alan Gökçe Bahadır kendisine 2+1 Suadiye’den lüks bir daire alarak oturmak ve yatırım amacı ile bu evi aldığı gözlemlendi.

  • Sabina Fluxa- Yalıkavak

İspanyol işadamı Miguel Fluxa’nın kızı Sabina Fluxa, Türkiye’de yatırım yapan yabancılardan olup, bu ev için 3 milyon 150 bin dolar ödediği görüldü. Sabina, berostar isimli oteller zincirini aynı zamanda Bodrum üzerinde kuracağı bilgisi de geldi.

  • Evrim Akın- Güneşli

Konut yatırımı yapan ünlüler arasında yer alan güzel oyuncu ve sunucu Evrim Akın, Güneşli’den 4+1 bir daire satın almış olup, bu daire için ise 750 bin TL ödeme yaptı. Bundan önce ise Bodrum’dan yazlık almıştı.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz