Sahte devre mülk satıcıları son zamanlarda tatil kazanma yalanı ile, kişileri Yalova Bandırma, Balıkesir’de ücretsiz olarak ağırlayacaklarını iddia ediyor. Vatandaşların dikkatine bunlara kanmayın!

Son gelen haberlere göre, herhangi bir masraf yapmadan yemek ve içme dahil konaklamanın da ücretsiz olacağı yalanına çoğu kişi kanıyor.

Devre mülk mağdurlarının sayısı her geçen gün 2 kat daha fazla artıyor. Satıcı firmanın devre mülk kişilerini kandırmak için farklı yollara başvurduğunu belirtelim. Tüketiciler başta kararsız kalsa bile, daha sonradan vapura binip, mülkü almadan geri dönmüyor. Vapur içerisinde, profesyonel satış ile pazarlamacılar ailelere %99 ihtimal satışı gerçekleştiriyor. 

Sahte satıcılar ise, tüketicinin düzenli gelir kaynağı olduğunu fark ettiği an, mülkü satmak için sabahlara kadar yapışıyorlar.

En çok mağduriyet Yalova, Balıkesir, Armutlu’da kaydedildi!

Son haberlerde, sahte satıcıların vapur içerisinde “Ayda 100 TL taksit ödeyemezmisin, yatırım yapamaz mısın? gibi sorular yönelterek kandırmaya devam ettikleri ve ilk 6 ay içerisinde 100 TL ‘nin cazip olduğu daha sonra ise 40 bin TL ödemek zorunda kaldıkları iddia edildi.

Kısacası vapura binen her 100 kişiden 99’u kandırılıyor!

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz