Vira İstanbul Konut Projesi

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yer alan Vira İstanbul Projesi üzerinde 17 blokun yükseldiği 92 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştiriliyor. 17 blokta yer alan 1.156 adet konut satışa sunulurken bu konutlara ek olarak projede 39 adette cadde mağazası yer alıyor.

Projede en küçüğü 50 metrekare en büyüğü 200 metrekare olan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri satışa sunulurken projede banka kredisi desteği de veriliyor. Vira İstanbul konut fiyatları 253 bin 470 liradan başlarken 903 bin 119 liraya kadar yükseliyor. Vira İstanbul konut teslimatı ise bu sene Ağustos ayı itibari ile gerçekleştirilecek. Beylikdüzü Yaşam Vadisi ile komşu olan proje iyi lokasyon ve geniş sosyal donatılar ile talep topluyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz