Gayrimenkul kıymetler borsası yabancı yatırımcılardan çok fazla ilgi görmeye başladı. İşte detaylar…

GABORAS yetkililerinin aktarmış olduğunu bilgiler neticesinde, ülkemizde gayrimenkul borsasının kurulması ile sektörde birçok ölü sermayenin ekonomiye katkı sağlaması adına GABORAS, gayrimenkul alım satım işlemlerini saydam hale getirerek, hem yerli hem de yabancı yatırımcılardan güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak.
94 ülkede MÜSİAD‘ın yurt dışı ağı bulunuyor ve yabancı yatırımcılar ile birçok özel görüşme GABORAS çok emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Yabancı yatırımcılardan birçok talep alan GABORAS, MÜSİAD ile beraber Türk-Arap ve Londra merkezli toplantılar yaparak Londra ile Bağdat‘tan yurt dışı tekliflerini çoktan aldı bile. Böylelikle Iraklı üst düzey olan yetkililer GABORAS heyetini Bağdat’a davet ederek bazı keşifler yapıyor.İngiliz iş adamları ise ülkemizde planlamış oldukları yatırımlar için GABORAS’ı kullanacaklarını dile getirdi. GABORAS Global’in ilk adımı ise Londra ofisini kurulmasından sonra Müslüman iş adamlarını bir araya getirerek milyar dolarlık bir ticari hacim oluşturmak oluyor.

GABORAS’a Londra’dan davet geldi!

GABORAS Genel Müdürü Kurtuluş Altun, kısa süre önce bir açıklama yaparak borsa çalışmalarının tam anlamıyla devam ettiğini dile getirdi. GABORAS’ın ülkemizde kurulması, dünya genelinde 10 büyük ekonomi içerisinde yer alacağını işaret ediyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz