Trabzon’da 4 milyon 300 bin TL olarak görülen Özel Clinart İnternational Hastanesinde tam 23 uzman hekimin yer aldığı hastane yarı fiyatına icradan satışta görüldü. Tam olarak 75 yatak kapasitesi bulunan hastanenin ruhsat devri ise sağlık bakanlığı altında gerçekleşeceği ifade edildi.

Son gelen bilgiler neticesinde icra ilanlarında görülen şartname ile beraber hastanede 23 uzman hekimle beraber beyin, kalp damar ve kardiyoloji hatta fizik tedavi ile göğüs cerrahisi ve nöroloji ile onkoloji gibi birçok spesifik cirısu branşları da yer alıyor.

75 yatak kapasiteli hastane ruhsatı haciz ile beraber el değiştirirken, sağlık bakanlığı adı altında bu işlem yer alıyor. İhalenin ise 21 Haziran 2019 günü 11:15’de Adliye’de gerçekleşeceği belirtildi. Konu hakkında bazı açıklamalar yapan Caner Çakı, bu şekilde olan ihaleleri çok uzun aralıklarda rastlandığını dile getirdi.

Ancak ihaleye katılan kişilerin doktor olması gerekiyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz