Yasak Elma Dizisi Nerde Çekiliyor?

 

İki sezondur FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisi, son hızı ile devam ederken, dizi hakkında birçok bilgi merak konusu olmuştur. MED yapımın üstlendiği Yasak Elma dizisi oldukça güçlü oyuncu kadrosuna sahip olurken, gerek dizinin konusu gerekse oyuncuları dikkat çekmektedir. Dizinin yönetmen koltuğunda gördüğümüz Neslihan Yeşilyurt muhteşem bir yapım ortaya koyduğu dizinin tutmasından ve oldukça fazla izleyici çekmesinden belli olmaktadır. Yeşil elma dizisi nerede çekiliyor konusu izleyiciler tarafından mekanlardan kaynaklı olarak merak konusu olmuştur.

 

Yasak Elma Dizisi Konusu

 

Yasak Elma dizisi konusu Zeynep ile Yıldız’ın yani iki kız kardeşin hayatını konu almıştır. Dizide Zeynep çalıştığı işyerinin zengin patronuna aşık olmuş ve evlenmiştir. Bu durumdan etkilenen Zeynep ise Ender Hanım ile anlaşma yaparak kız kardeşinin boşanması için yardım etmektedir. Bunun nedeni ise kız kardeşinin boşanması durumunda tazminat alması ve zengin olacağı hayalidir. Dizi de Ender Hanım ve entrikaları oldukça yoğundur.

 

Yasak Elma Dizisinin Seti Nerede?

 

İkinci sezona merhaba diyen Yasak Elma dizisi seti nerede diye merak edenler için ise dizi İstanbul ve farklı semtlerinde çekildiği belirlenmiştir. Dizide devlet sahneleri genellikle Hidiv Kasrı’ın da çekilmekte olup, diğer çekimler ise Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi bölgelerde çekilmektedir. Yasak elma dizisi nerede çekiliyor konusunda aslında en çok ekrana gelen Sinan’ın evi, Cihangir’de yer almaktadır. Aynı zaman da Yasak Elma dizisi sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp, Antakya, Hatay gibi bölgelerde de çekimlerin belli bölümlerde yapıldığı görülmüştür.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz