Yatak Odası Mobilyası İçin Yeni Trendler Neler?

Yatak odası dekorasyonu her geçen gün biraz daha gelişmeye devam ederken yeni trendler yatak odalarında kendilerini göstermeye devam ediyor. Artık yatak odasını dekore etmek isteyen kişiler kendi kişisel zevkleri kadar yeni sezonun trendlerini de yakından takip ediyor. Minimalist unsurlar, fonksiyonellik ve sadelik yeni yatak odası trendleri arasında yer alıyor.

Yatak Başlıkları Daha Alçak

Geçmiş dönemin odası ile karşılaştırıldığında en fazla dikkati yatak başlıkları çekiyor. Yatak başlıkları geçmiş döneme oranla oldukça alçak tasarlanırken bu sayede daha zarif ve sade bir görüntüye kavuşturuluyor.

Direkli Yataklar Yine Moda

Odaya bambaşka bir hava katan direkli yataklar bu senenin yeni trendleri arasında kendisine yer buluyor. Özellikle de sade olarak döşenen, çok fazla eşyaya yer verilmeyen odalarda bu tarz dekorasyon büyük ilgi görüyor.

Yatak Odası Aydınlatması İçin Sarkıt Lambalar

Yatak odası aydınlatma fikirleri arasında bu sene en yaygın olanı sarkıt lambalar olarak öne çıkıyor. Genelde yemek masalarının üzerinde görmeye alıştığımız sarkıl lambalar tüm ihtişamları ile artık yatak odalarında da yer alırken yatak başlığının hemen üzerinde ya da komidin üzerinde kullanılıyor.

Alçak Yatak Modası Geri Döndü!

Baza modellerinin çıkması ile beraber popülaritesini yitiren alçak yatak modelleri yeniden gündeme gelmeyi başardı. Eşya kalabalığını sevmeyen ve sadeliği seven kişilere hitap eden bu modelin tek sorunu ise baza kullanımına izin vermemesi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz