2016 yılının son günlerinde yatırım analizleri tüm hızı ile devam ediyor. 2016 yılında her zamanki gibi yatırımcıların en çok tercih ettikleri yatırım araçları altın yatırım ve gay

Yatırımcının Gözdesi “Altın ve Gayrimenkul Yatırımı”
2016 yılının son günlerinde yatırım analizleri tüm hızı ile devam ediyor. 2016 yılında her zamanki gibi yatırımcıların en çok tercih ettikleri yatırım araçları altın yatırım ve gayrimenkul yatırımı olarak öne çıkıyor. Bunun en önemli nedeni olarak ise küçük yatırımcıların bu iki yatırım türünü “en güvenilir yatırım araçları” olarak görmesi yer alıyor. 
Emlak Yatırımı Nasıl Yapılır?
Aynı zamanda Türk ekonomisinin lokomotif gücü olarak kabul edilen emlak sektörü yatırımcılara en karlı yatırımı en güvenilir şekilde sunuyor. Emlak yatırımı yapmak istiyorum diyen kişilerin ise mutlaka gelişmekte olan bölgeleri tercih etmeleri ve yasal kurallara uyan gayrimenkulleri tercih etmeleri gerekiyor. Yani iskânsız binalar yerine iskânı ve tapusu olan gayrimenkullerin seçimi büyük önem taşıyor. 
Bursa Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi
Dünyadaki gelişmelerin ele alındığı ve Türkiye emlak sektörünün değerlendirildiği Bursa Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi oldukça geniş bir katılımcı sayısı ile Crowne Plaza Hotel çatısı altında gerçekleşti. 
Yatırımcıların emlak yatırımı alışkanlıklarının da değerlendirildiği organizasyonda konu hakkında söz alan İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu konu hakkında oldukça geniş bir bilgilendirmede bulundu. Yatırım yapmak isteyen kişilere altın ve emlak yatırımı yapmaları tavsiyesinde bulunan Kurtoğlu bunun dışında kalan tüm yatırım araçlarının uzmanlık gerektirdiğini vurgulayarak en güvenilir yatırım araçlarının da bu ikisi olduğunu dile getirdi. 
Siz yatırımınızı nereye yapıyorsunuz?

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.