Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bayramda Ücretsiz Mi?

Son yıllarda büyük maliyetlere sahip olan projeler yap işlet devret modeli ile gerçekleştirildiği için mülkiyetleri projeyi hayata geçiren şirketlere ait olarak hizmet vermektedir. Özellikle de son dönemde gerçekleştirilen büyük köprülerde bu sistem tercih edilmektedir. Bu da bayramlarda geçişlerin ücretli olup olmadığı sorularını akıllara getirmektedir. Peki, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bayramda ücretsiz mi?

Bayramda Yavuz Sultan Selim Köprüsü Geçiş Ücreti Alınacak Mı?

Evet, ne yazık ki bayramda mülkiyet hakları özel olan köprülerden geçiş ücretli olacak. Bayram boyunca ücretsiz geçiş hakkı sadece 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden yapılan geçişlere tanınacak ve diğer köprüler ücretli olarak hizmet verecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz