Yaz ayları gayrimenkul konusunda hareketli bir zaman dilimi oluyor. Bayram tatilleri içinde bu süre içerisinde gayrimenkul danışmanlarının çok fazla zaman ayırması gerektiğini belirtelim. Pekim danışmanlar bu aylarda en fazla kimlere satış yapıyor? İşte detaylar…

Çocukların sınavlara girmesi ve üniversite ile lise sonuçlarına göre veliler çok fazla ev arayışı yani okula yakın ev almak isteyecektir. Bunu mutlaka belirtelim. Ek olarak ise emeklileri unutmayalım.

Ataması olacak devlet memurları ilk sıramızda!

Bu yıl KPSS takvimi açıklandı ve 11 mart’ta başlayan talepler 24 Mayıs’ta bitmişti. Atamalar ise 9-18 Temmuz’da sonuçlanacak. Bu bakımdan 18 Temmuz sonrası atamalarla beraber devlet memurları kira ve ev sahibi olmak için kararlı adımlar atacaktır.

Yazlık ev sahipleri 2. sırada yer alıyor!

Evet havalar ısındı çoğu kişi tatile giderken, ev arayışı içerisine giren büyüklerimiz de var. Hem ev hemde arsa talepleri artacak. Danışmanların satılık yazlık ev ilan sayıları eminiz artış gösterecek. Mutlaka satışa çıkan yazlık evleri çok iyi bilin ki, müşterilerinize de o kadar iyi anlatıp dikkatlerini çeke bilesiniz.

Okula yakın ev listemizde üçüncü sırada yer alıyor!

Mutlaka okula yakın evleri unutmayın. Bu yıl her yıl olduğu gibi okula yakın ev etiketi devam edecek. Özellikle yeni okula başlayacak olan küçüklerin velileri ve YKS gibi sınav sonrası tüm gözler üniversiteye ve okula yakın evlerde olacak.

Yeni evlenenler ise son sırada!

Çiftler bu yaz evlenecekken, elbette yeni bir hayat kuracak. Bunun için evlenecek olanların ev seçerken danışmanlardan yardım aldıklarını biliyoruz. Sizlerde mutlaka kira olsun veya ev satışı olsun, merkeze yakın şuraya buraya yakın olan evleri önerin. Bunlar sizin satışlarınızı bir adım daha öne çıkaracaktır. Unutmadan, mutfakta fırın, davlumbaz ve ocak gibi eşyalara dikkat edin.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz