Yazarlarımız

Cemal Çömlek

lk çalışmalarımı TOKİ-Emlak yönetimi bünyesinde halkla ilişkiler alanında gerçekleştirdim.İşletme lisans derecesi sahibiyim. Bilgi birikimlerimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

yazar avatar

1983 Sakarya/Sapanca Doğumlu Öğrenim Durumu : Sakarya Üniversitesi/Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunu İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi Mezunu Emlakdanismanlari.com'da danışmanlık yapıyor

Hafize Kama

Emlak sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

ÜMİT ALTINAY

Ümit Altınay; 1972 Sakarya doğumludur. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi emlak ve emlak yönetimi ve Anadolu Üniversitesi yerel yönetimler mezunudur. İş Hayatına 1990 yılında Nalbur ve inşaat malzemesi dükkânı ile başlayan ÜMİT ALTINAY 1994 Yılında Emlak ve Gıda Sektörüne girdi, 1999 yılına kadar “ÜMİT EMLAK” olarak Sakarya merkezde faaliyet gösterdi. 1997 yılında Emlak komisyoncuları derneği yönetimi üyesi ve 1999 yılında “Adapazarı Emlakçılar Odası”ve "TÜRKİYE EMLAK FEDERASYONU KURUCU ÜYESİDİR." 2000 yılında Sakarya Ferizli ilçesinde Aysu Kuyumculuk,Aysu Pastane, Bellona Bayilikleri açarak ilçeye renk katan ve marka getiren ilk girişimcilerindendir. 2012 yılında Ümit Altınay Yatırım ofisini ve 2017 yılında Tapudayız. Com ’un kurucusudur. Ticari ve Gayrimenkul girişimcisi –Blogger

timur

2003 senesinden önce muhtelif firmalarda satış danışmanlığı, 2 seneye yakın ticaret, 2003 senesinden bu yana gayrimenkul sektöründeyim, 4 sene Turyap işletmeciliği, 2 adet inşaat tecrübesi (temelden iskan alımına kadar tüm süreç), Emlak ve Emlak Yönetimi mezunuyum. Şuan İstanbul Anadolu yakasında özel bir firmada Gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayım.

Sabiha Baydar

1970 doğumlu, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü mezunu olan Sabiha Baydar, 2017 yılından beri ikinci üniversite olarak Emlak ve Emlak Yönetimi bölümü okuyor. Evli ve bir çocuk annesi olan Baydar, 10 yıldır sektöre kendi firmasında hizmet veriyor.