Yeni Evlenecekler İçin Ev Kiralama Tavsiyeleri

Evlenme kararı veren çiftlerin en zorlandıkları konuların başında beraber bir hayata ilk adımı atacakları eve karar vermektedir. Çoğu çiftin evlenmek için yaz aylarını tercih etmesi ile artan talep ev bulmayı zorlaştırmaktadır. Bu noktada karar vermeyi kolaylaştırmak adına emlak danışmanlarının çiftlere yardımcı olması gerekir. İşte emlakçılar için yeni evleneceklere yönelik ev kiralamayı kolaylaştıracak tavsiyeler;

Evin Özellikleri Kadar Bulunduğu Bölgede Önemli

Yeni evlenecek olan çiftlerin her zamanki önceliği hayallerini süsleyen doğru evi bulmaktır. Ancak emlakçı olarak size düşen görev en az ev kadar evin bulunduğu yerin de önemini karşı tarafa aktarabilmektir. Evin iç özellikleri kadar bulunduğu konum, sağladığı ulaşım imkanları ve muhitte yaşayan insanlar da kiralama açısından karar verirken dikkate alınmalıdır.

Küçük ve Kullanışlı Daireler Önerin

Düğün öncesi ve sonrası oldukça yüklü bir harcama yapan çift için önceliğiniz her zaman küçük ve kullanışlı daireler olmalıdır. Yeni evlenen çiftin bu sayede çok fazla masraf yapmadan evini döşemesine olanak sağlamış olursunuz.

Yakıt Giderlerine Dikkat Çekin

Yine büyük evlerin masraflarının da büyük olacağını unutmayın ve karış tarafa bunu sıklıkla hatırlatın. Özellikle de büyük evlerdeki yakıt giderleri yeni evli çiftin kararını büyük oranda etkileyecektir. Mümkün olduğunca yeni binaları tercih etmeniz de tadilat masrafı ihtimalini ortadan kaldıracağı için önemli bir tercih sebebi oluşturacaktır.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz