Akıllı Evinizde Aracınızı Şarj Edebileceksiniz 

Yeni üretilen konut projeleri tercih edilirliklerini arttırabilmek adına pek çok yeniliğe imza atarken özellikle de teknolojik açıdan pek çok özellik dikkat çekmeye devam ediyor. Projelerinde dikkat çekici teknolojik özellikler sunan firmalardan biri olarak öne çıkan Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçirilen Kuleli Evleri Poyraz 2 yeni projesinde de sunduğu özellikler ile farkını yine ortaya koymayı başardı. Firma yeni projesinde de büyük bir yeniliğe imza atarak elektrikli araç sahipleri için projenin otoparkına elektrikli araç şarj ünitesi ekledi.

Çevreyi Korumaya Öncelik Veriliyor 

Gerçekleştirdiği her yeni projede çevreci yönünü sergilemekten gurur duyan firma projelerini tasarlarken çevreye saygılı, ev sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak projelere imza atmaya öncelik veriyor. Hem yeni projeleri hakkında bilgi veren hem de firma politikalarını aktaran Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım 1962 senesinden bu yana sektörün içerisinde olduklarını belirterek 45 yıllık deneyimleri sayesinde başarılı projelere imza attıklarını vurguladı.

Telefon Şarj Eder Gibi Aracınızı Şarj Edeceksiniz 

Elektrikli araç kullanımını emisyon rakamlarının düşürmesi nedeni ile desteklediklerini belirten Osman Yıldırım bu desteklerini de yeni projelerine elektrikli araç şarj ünitesi koyarak gösterdiklerini belirterek “bu sayede tıpkı telefonunuzu şarj eder gibi evinize geldiğiniz anda aracınızı da fişe takarak şarj edebileceksiniz” dedi. Şu anda proje için merak edilen pek çok soru bulunurken Kuleli Evleri Poyraz 2 fiyat seçenekleri ile sunduğu özellikler kıyaslandığında yatırım için makul projeler arasında yer almayı sürdürüyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz