Zeytinburnu Gayrimenkul Fiyatları

Zeytinburnu’ndaki gayrimenkul fiyatları, yapının konumuna ve durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Alışveriş merkezi ve ofis kullanımı imkanları sağlayan sitelerdeki fiyatlar ile apartman dairelerinin fiyatları birbirinden çok farklı olabiliyor.

Güncel Apartman Dairesi Fiyatları

Zeytinburnu’ndaki apartman dairesi fiyatları, yapının yaşı, konumu ve büyüklüğüne göre değişiyor. Birbirinden farklı kullanım ve yatırım imkanlarına olanak sağlayabilen gayrimenkullerin fiyatları geniş bir aralık ile sunuluyor. İlçedeki 3 + 1 dairenin fiyatları 190 bin TL ile 1.350.000 USD arasında değişiyor. 2 +1 daire fiyatları 140 bin TL ile 750 bin USD arasında satışa sunuluyor. Bölgedeki kira getirisi 475 TL ve 8 bin 250 TL arasında oluyor.

Güncel Rezidans Fiyatları

Sağlamış olduğu sosyal imkanlar, güvenlik ve konforun yüksek olması nedeni ile son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen rezidanslar, yüksek kira getirisi avantajı ile de dikkat çekiyor. Bölgede bulunan rezidans projelerindeki fiyatlar 550 bin TL ve 1.700.000 USD arasında değişiyor. 1 + 1 rezidans fiyatları 550 bin TL ve 900 bin TL arasında değişirken, 3 + 1 rezidans fiyatları ise 1.200.000 TL ve 1.350.000 USD arasında değişiyor. Rezidans kira getirileri ise 3 bin TL ve 5 bin 400 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kira getirisi, konutun konumu ve oda sayısına bağlı olarak fark gösterebiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz